Podejrzany aresztowany po tym, jak trzech studentów zastrzelonych w pobliżu płonącego motocykla na poboczu drogi w Krabi

Krabi –

Podejrzany został aresztowany po tym, jak trzech studentów zostało zastrzelonych w pobliżu płonącego motocykla na poboczu drogi w Krabi.

Policja Khao Phanom w Krabi została powiadomiona o incydencie wczesnym rankiem (6 września)th) o godzinie 2:00 na trasie Khao Phanom – Thung Yai Road w dzielnicy Pru Teaw w dystrykcie Khao Phanom.

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli na poboczu płonący motocykl. W pobliżu ekipy ratunkowe znalazły ciała trzech uczniów w wieku 18 lat, którymi byli pan Nontapat z raną postrzałową twarzy, panią Pantira z raną postrzałową na plecach i panią Natnicha z raną postrzałową na lewym plecach. Wszyscy byli uczniami szkoły w Khao Phanom.

Policja sprawdziła w pobliżu CCTV, zanim znalazła czarnego BMW podejrzanego. Wyśledzili pojazd ze względu na widoczną tablicę rejestracyjną do garażu w Khao Phanom. Później aresztowali podejrzanego, 42-letniego Teerasaka „Toi” Boonruenga, właściciela garażu.

Teerasak powiedział policji, że przed incydentem zażył dwie pigułki metamfetaminy i popadł w paranoję, myśląc, że ktoś go zabije.

Policja powiedziała, że ​​jechał sedanem BMW, zanim zderzył się z motocyklem z trzema nastolatkami, który jechał z przeciwnego pasa. Zastrzelił uczniów, zanim spalił motocykl po wypadku, twierdząc, że próbowali go zabić. Strony nie znały się, a nastolatki nie były uzbrojone i według osób, które oglądały CCTV, w żaden sposób nie groziły podejrzanemu.

Przerażająca zbrodnia wstrząsnęła tajlandzkimi mediami społecznościowymi, a podejrzany pozostaje w areszcie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.