Ogień wnętrzności kamienicy w Rawai

Rawai –

Dzisiaj po północy (7 września ) pożar ogarnął kamienicę w Rawaith) alarmujące okolicznych mieszkańców.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 0:29 na osiedlu Patak Villa w subdystrykcie Rawai, w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce z czterema wozami strażackimi i odkryli, że dwupiętrowa kamienica była mocno płonąca. Kontrola ognia zajęła pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Kamienica zostaje otwarta jako firma sprzedająca artykuły hotelowe.

Uważa się, że pożar rozpoczął się od zwarcia elektrycznego. Jednak policja kryminalistyczna w Phuket prowadzi dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.