Nietrzeźwy mężczyzna zatrzymany przez policję w Wichit z paralizatorem po uderzeniu w samochody i zniszczeniu domów

Wichit –

Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany przez policję paralizatorem (pistoletem elektrycznym) po tym, jak uszkodził samochody i domy w Wichit.

Dziś po południu (7 września brth) policja Wichit została powiadomiona od mieszkańców, że nietrzeźwy mężczyzna uderzał w samochody i niszczył domy na osiedlu mieszkaniowym w Wichit.

Przybyli na miejsce i znaleźli nietrzeźwego mężczyznę, który trzymał żelazny pręt z ostrym końcem. Policja postanowiła użyć pistoletu elektrycznego, aby powstrzymać jego wściekłość, ponieważ odmówił współpracy ze wskazówkami organów ścigania, upuszczenia broni lub negocjacji. W końcu został aresztowany po tym, jak został spasowany. Mężczyzna został zidentyfikowany przez policję jedynie jako 36-letni Pan Nan. Został zabrany do szpitala na testy narkotykowe i nie chciał lub nie był w stanie mówić o incydencie ani odpowiadać na jakiekolwiek pytania dotyczące tego, co skłoniło go do działania.

Miejscowi mieszkańcy powiedzieli policji, że mężczyzna zawsze był zły i chaotyczny. Był już wcześniej aresztowany za podobne zachowanie. Mieszkał w domu na osiedlu sam, bo podobno jego krewni się go bali. Nie było jasne, czy był zatrudniony i jak opłacał swoje wydatki.

Policja nie wniosła jeszcze żadnych zarzutów przeciwko mężczyźnie w oczekiwaniu na wyniki narkotyków z lokalnego szpitala. Mężczyzna może również zostać skierowany do psychiatry.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.