Japoński chłopiec i Rosjanin ranni po wielokrotnej kolizji motocykla w Kata

FOTO: Sergiu

kata –

Rosyjski kierowca i japoński chłopiec odnieśli obrażenia po wielokrotnej kolizji motocykla w Kata.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o godz. 6:00 6 września na drodze w Kata. Przybyli na miejsce i znaleźli na drodze dwa uszkodzone motocykle. W pobliżu znaleźli dwie ranne osoby: rosyjskiego kierowcę i japońskiego pasażera.

Japończyk, który podróżował motocyklem z nieuszkodzonym ojcem, został przewieziony do miejscowego szpitala, podczas gdy Rosjanin, który doznał drobnych obrażeń, odmówił pójścia do szpitala. Nazwiska trzech zaangażowanych osób nie zostały ujawnione przez urzędników na miejscu wypadku.

Policja sprawdza nagrania z monitoringu, aby znaleźć dokładną przyczynę wypadku.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.