Basen za biurem okręgu Kathu zostaje ponownie otwarty

Katu –

Basen za biurem okręgu Kathu został ponownie otwarty po remoncie.

Rewat Areerob, prezes Biura Administracyjnego Prowincji Phuket, powiedział The Phuket Express: „Basen jest opuszczony od wielu lat. Urząd Administracyjny Prowincji Phuket wykorzystał swój budżet i wyremontował basen do użytku publicznego i do pływania sportowego.

„Istnieje również projekt nauki pływania dla dzieci, aby rozwijać swoje umiejętności pływackie. Mogą wykorzystać swój czas na ćwiczenia i trzymać się z dala od narkotyków”.

„W szkoleniu pływackim wzięło udział łącznie 115 uczniów z sześciu państwowych szkół w Kathu”.

„Basen znajduje się za biurem okręgu Kathu, które jest otwarte codziennie”. Rewat zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.