AKTUALIZACJA: Podejrzany, który zamordował trzech studentów w Krabi w incydencie wściekłości drogowej, przeniósł się do izolatki po zaatakowaniu innego więźnia

ZDJĘCIE: MGR Online

Krabi –

Podejrzany, który zamordował trzech studentów w Krabi w wyniku furii drogowej, zaatakował innego więźnia w swojej celi i został przeniesiony do izolatki.

Nasza poprzednia historia:

Podejrzany został aresztowany po tym, jak trzech studentów zostało zastrzelonych w pobliżu płonącego motocykla na poboczu drogi w Krabi.

Teerasak „Toi” Boonrueng, lat 42, który przebywał w areszcie na posterunku policji Khao Phanom, zaatakował innego więźnia w swojej celi wczoraj po południu (6 września).th). Kilkakrotnie uderzał głową drugiego więźnia o podłogę, dopóki policja nie rozwiązała problemu. Teerasak jest teraz izolowany w jednej komórce. Teerasak użył tej samej wymówki, którą użył do zamordowania uczniów, twierdząc, że jest paranoikiem i mężczyzna spróbuje go zabić, jeśli nie zabije ich pierwszy.

Khao Phanom Poice powiedział, że na tym etapie Teerasak jest oskarżony o umyślne morderstwo, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji, noszenie broni w miejscach publicznych bez pozwolenia, otwieranie ognia w miejscach publicznych i używanie nielegalnych narkotyków.

Teerasak przyznał, że po zażyciu narkotyków nie był w stanie się kontrolować. Policja i sąd odmówiły Teerasakowi zwolnienia za kaucją.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.