Ogień niszczy w nocy indyjską restaurację w Patong, budząc się i strasząc okolicznych mieszkańców

Patong –

Pożar uszkodził indyjską restaurację w Patong wczesnym rankiem (8 września)th), które budziły się i przerażały okolicznych mieszkańców.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 1:40 w indyjskiej restauracji na Taweewong Road obok sklepu spożywczego.

Przybyli na miejsce z trzema wozami strażackimi i odkryli, że ogień był mocno płonący w przebudowanej kamienicy. Kontrola ognia zajęła 40 minut. Restauracja była uszkodzona, ale na szczęście nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Właściciel restauracji powiedział, że w środku nie ma nikogo, ponieważ restauracja była zamknięta, a personel nie mieszkał na jej terenie.

Uważa się, że pożar rozpoczął się od zwarcia elektrycznego. Jednak policja kryminalistyczna w Phuket prowadzi dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.