Funkcjonariusze organów ścigania sprawdzają pozwolenia na pracę obcokrajowców na Bangla Road w Patong, nie znaleziono żadnych problemów

Patong –

Urzędnicy z Phuket powiedzieli, że zagraniczni piosenkarze, muzycy i DJ-e w niektórych miejscach rozrywki na Bangla Road w Patong mają legalne pozwolenia na pracę po kontroli w następstwie skarg.

Nasza poprzednia historia:

Przedstawiciel pracowników branży rozrywkowej wystosował pismo do odpowiednich urzędników, aby powstrzymać rzekomych nielegalnych pracowników zagranicznych.

Ostatniej nocy (7 września)th ) urzędnicy pod przewodnictwem zastępcy dowódcy prowincji Phuket pułkownika Akanita Danpitaksarta i urzędników imigracyjnych Phuket przeprowadzili inspekcję na Bangla Road w Patong. Losowo sprawdzili pięć słynnych klubów nocnych, którymi są Hollywood Phuket, Barfunk Phuket, Illuzion Phuket, Sugar i New York Live Music Bar.

Pułkownik Akanit powiedział Phuket Express: „Nie znaleźliśmy żadnych nielegalnych pracowników dla tych, którzy są zagranicznymi piosenkarzami, muzykami i DJ-ami. Wszyscy mają legalne pozwolenia na pracę”.

W ostatnich tygodniach wzrosła liczba skarg ze strony obywateli Tajlandii, którzy twierdzą, że zagraniczni pracownicy zabierają im pracę i pracują nielegalnie, ale pomimo wielokrotnych inspekcji policji z Phuket na całej wyspie, żadne naruszenia nie zostały jeszcze oficjalnie odkryte.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.