Mężczyzna aresztowany w Chalong po tym, jak rzekomo pobił byłą dziewczynę do nieprzytomności i przetrzymywał ją wbrew jej woli

Phuket -

Policja Wydziału Zwalczania Przestępczości aresztowała 26-letniego mężczyznę w Phuket za rzekome bicie swojej byłej dziewczyny, dopóki nie straciła przytomności, a następnie uprowadzenie jej i zamknięcie w swoim domu.

Wydział Zwalczania Przestępczości informuje, że wczoraj (7 września)th) aresztowali 26-letniego Worawata w domu w Chalong. Nie podano jego nazwiska. Stawia mu zarzuty napaści cielesnej, powodującej obrażenia fizyczne i psychiczne, włamywanie się w nocy z bronią do innych pomieszczeń i przetrzymywanie innych wbrew ich woli.

Worawat to były chłopak ofiary. Nazwisko ofiar zostało zatajone, podobnie jak nasza polityka redakcyjna w tych konkretnych sprawach karnych. W maju tego roku Worawut spotkał się z ofiarą, aby „porozmawiać” po zerwaniu.

Worawut stracił panowanie nad sobą podczas rozmowy ze swoim byłym i uderzył ofiarę, dopóki nie straciła przytomności, zanim siłą zabrał ją do swojego domu. Podobno zagroził, że zatrzyma ją wbrew jej woli w swoim domu.

Ofiara jednak zdołała użyć swojego telefonu i wysłać SMS-y do przyjaciół i rodziny o pomoc, która skutecznie uratowała ją z domu Worawuta, który następnie uciekł. Później złożyła raport na policję w Chalong, dopóki podejrzany nie został zlokalizowany i aresztowany.

Nie wiadomo, czy Worawut miał prawnika i nie wydał oświadczenia dla prasy. Jego zarzut również nie został wprowadzony do czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.