Królowa Elżbieta II nie żyje, ogłasza Pałac Buckingham

Świat-

Królowa Elżbieta II, najdłużej panująca brytyjska monarchini, której rządy obejmowały siedem dekad, zmarła w czwartek w wieku 96 lat, ogłosił Pałac Buckingham.

Elżbieta weszła na tron ​​w 1952 roku, po śmierci swojego ojca, króla Jerzego VI.

Zmarła w Balmoral Castle w Szkocji po tym, jak w czwartek lekarze powiedzieli, że zaniepokoili się jej zdrowiem, a członkowie rodziny rzucili się do niej. Według Pałacu Królewskiego królowa zmarła w pokoju.

Media społecznościowe martwiły się godzinami po tym, jak pojawiły się pierwsze wiadomości.

Elżbieta rządziła Wielką Brytanią i 14 innymi królestwami Wspólnoty Narodów i była prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet, jakie kiedykolwiek żyły.

Jej syn, Karol, natychmiast po jej śmierci został królem i powróci do Londynu w piątek z zamku Balmoral.

Media TPN przesyłają kondolencje jej rodzinie, przyjaciołom i zwolennikom na całym świecie, w tym tutaj, w Tajlandii, która ma silną społeczność obywateli Wielkiej Brytanii. Spoczywaj w pokoju.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/