Policja z Phang Nga najechała na dom produkując broń na sprzedaż za pośrednictwem Facebooka, podejrzany wciąż na wolności

ZDJĘCIE: MGR Online

Phangnga –

Policja w Phang Nga wtargnęła do domu w dzielnicy Tai Mueang, gdzie podejrzany produkował broń i sprzedawał ją za pośrednictwem Facebooka.

Zespół policji Phang Nga dokonał w tym tygodniu nalotu na dom w dzielnicy Na Toei. Przybyli do domu, aby znaleźć wiele ręcznie robionych pistoletów, kul i części do broni. Nikogo nie znaleziono w domu.

Komendant policji prowincji Phang Nga, generał dywizji Thammanoon Prayuenyong, powiedział powiązanym mediom tajskim: „Powiadomiono nas, że w północno-wschodniej Tajlandii miało miejsce wiele strzelanin. Broń skonfiskowana z tych skrzyń została wysłana bezpośrednio z Phang Nga”.

„Kontynuowaliśmy śledztwo, a podejrzany został zidentyfikowany jako 27-letni Kittiphon Patnark. Otworzył stronę na Facebooku ze strumieniami NA ŻYWO sprzedającymi ręcznie robione pistolety z pokazami strzeleckimi i testowymi. Tropimy go, aby znaleźć pana Kittiphona, który wciąż jest na wolności. Dowódca zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.