Dyrektor szkoły w Phuket rzekomo napada na 8-letniego ucznia

Phuket -

Dyrektor szkoły rzekomo zaatakował 8-letniego ucznia w szkole w Phuket.

Policja miejska w Phuket donosi, że 54-letnia babcia złożyła dziś zgłoszenie (9 wrześniath). Jej imię zostało zatajone, aby chronić prywatność dziecka.

Powiedziała policji, że wczoraj (8 września)th) o godzinie 3:00 dyrektor szkoły wbrew jego woli przytrzymał głowę siostrzeńca, po czym powalił go na ścianę. Podobno użył także rąk, aby siłą otworzyć usta jej siostrzeńca w prywatnej szkole w subdystrykcie Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Jej siostrzeniec doznał obrażeń i nieustannego bólu głowy. Babcia chce wystąpić przeciwko dyrektorowi szkoły.

Phuket Express wstrzymuje wszystkie nazwiska w oczekiwaniu na dalsze dochodzenie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.