Minister Turystyki i Sportu odwiedza Bangla Road w Patong

Patong –

Ostatniej nocy (8 września)th) Minister Turystyki i Sportu odwiedził Bangla Road w Patong, gdzie pracownicy i operatorzy proszą o zamknięcie lokalu rozrywkowego o godzinie 4:00 rano.

Nasze poprzednie historie:

Patong i miasta turystyczne, w tym Pattaya, potrzebują „specjalnego podziału na strefy”, z klubami nocnymi otwartymi do 4 nad ranem, ale operatorzy klubów nocnych muszą płacić wyższy podatek, jak mówi „Prab Keesin”, wybitny biznesmen z Patong.

Minister Turystyki i Sportu przygotowuje się do zaproponowania wydłużenia godzin otwarcia lokali rozrywkowych od godziny 2:00. do 4:00 rano. być zgodne z zachowaniami turystów.

Pan Phiphat powiedział zebranym mediom w Phuket, w tym The Phuket Express: „W przypadku przedłużenia czasu zamknięcia o 4:00 rano chodzi o obecne prawo, którego rozważenie zajmie trochę czasu. Propozycja zostanie przedstawiona na spotkaniu Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA) w przyszłym miesiącu.”

„Chcemy też wiedzieć, co turyści zagraniczni sądzą o przedłużeniu czasu zamknięcia. Jednak wiele wyników badań pokazuje, że najlepszy czas na dochód z miejsc rozrywki to od 1:00 do 3:00. Ten dochód pochodzi również od innych mniejszych operatorów i sprzedawców”.

Prezes Patong Entertainment Business Association, pan Weerawit Krueasombat, powiedział Phuket Express: „Obecnie dochód branży nocnego życia wynosi około 600 milionów bahtów miesięcznie. Jeśli lokale rozrywkowe będą otwarte do 4:00 rano, dochód będzie średnio o 100 milionów bahtów miesięcznie. Wszystkie lokale rozrywkowe w Patong są w 100 procentach otwarte. Większość turystów to Hindusi”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.