Około dziesięciu delfinów zauważonych w Maya Bay w Krabi

Krabi –

W Maya Bay w Krabi zauważono około dziesięciu delfinów.

Delfiny butlonose zostały zauważone przez Hat Noppharat Thara – personel Parku Narodowego Mu Koh Phi Phi

na południu Zatoki Majów wczoraj (9 września)th).

Obserwacja podekscytowała media społecznościowe, ponieważ zatoka (patrz poniżej) jest tymczasowo zamknięta w celu odzyskania środowiska. Podczas pandemii pandemii i braku turystów z powodu ograniczeń i zamknięć granic, zatoka znacznie odbudowała zasoby środowiska.

W rezultacie, nawet gdy jest otwarta, pływanie w zatoce zostało zakazane, a wizyty są ściśle kontrolowane. Zatoka słynie z filmu Leonardo Dicaprio The Beach.

Słynna zatoka Maya Bay w Krabi jest tymczasowo zamknięta na dwa miesiące w celu odzyskania środowiska. Tymczasowe dwumiesięczne zamknięcie trwa od 1 sierpnia do 30 wrześniath.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.