Taksówkarze w Phuket poprosili gubernatora o zapewnienie wysokiej jakości usług dla turystów

Phuket -

Kierowcy taksówek w Phuket są proszeni przez najlepszych urzędników Phuket o świadczenie wysokiej jakości usług dla klientów i turystów.

Nasza poprzednia historia:

Kierowcy dwóch minibusów zostali wezwani na posterunek policji w Phuket w niedzielę 4 września po kłótni o odbiór zagranicznych klientów w pobliżu molo Rassada w dzielnicy Mueang w piątek 2 września. Policja turystyczna poszukuje również czterech turystek widocznych na filmie, aby poznać swoją wersję historii i stworzyć wzajemne zrozumienie tego, co dokładnie się wydarzyło.

Policja Turystyczna wręczyła bukiet turystom na wyspie Samui, którzy jechali minibusem w Phuket podczas kłótni o odbiór zagranicznych klientów.

Teraz dla naszej aktualizacji:

Wczoraj (9 września) odbyło się ważne spotkanieth) i był prowadzony przez wicegubernatora Phuket Arnuparpa Rodkwana Yodrabama. Dołączyli do niego liczni taksówkarze oraz nadzorcy różnych postojów i organizacji taksówek.

Pan Arnuparp powiedział The Phuket Express: „Otrzymaliśmy wiele skarg dotyczących usług taksówkowych i widzieliśmy wiele problemów w mediach społecznościowych. Wpłynęły one na wizerunek Phuket jako jednego z najbardziej znanych miast turystycznych na świecie”.

„Chcemy mieć pewność, że taksówkarze w Phuket rozumieją przepisy i zasady świadczenia wysokiej jakości usług, w tym taksówkarzy, którzy świadczą usługi za pośrednictwem aplikacji internetowych i mobilnych”. Arnuparp zakończył.

TPN zauważa, że ​​problemy z taksówkarzami, od profesjonalizmu po żłobienie cen, nawiedzają Phuket na długo przed Covid-19, a wiele różnych grup próbuje naprawić problem bez powodzenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.