AKTUALIZACJA: Wszczęto dochodzenie w sprawie dyrektora szkoły, który rzekomo napadł na 8-letniego ucznia w Phuket

Phuket -

Nasza poprzednia historia:

Policja miejska w Phuket donosi, że 54-letnia babcia złożyła raport wczoraj (9 września)th). Jej imię zostało zatajone, aby chronić prywatność dziecka.

Zaktualizuj historię:

Komendant policji prowincji Phuket, generał Sermphan Sirikong, zarządził dochodzenie w sprawie jawności oskarżenia.

Podpułkownik Suchart Meelampong z policji miejskiej w Phuket donosi, że matka chłopca, zidentyfikowana tylko jako 30-letnia pani Ya, powiedziała policji, że jej syn był ze swoją młodszą siostrą podczas incydentu w pokoju dyrektora szkoły.

Wczoraj (9 września) widziała, jak głowa jej syna jest spuchnięta, zanim zapytała syna i córkę, co się stało.

Chłopiec został później przewieziony do szpitala na badanie stanu zdrowia, którego wynik ma zostać włączony do śledztwa w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.