Prom „The Blue Dolphin” z powodzeniem uruchamia w sobotę pierwszą trasę Pattaya – Samui

Chonburi / Surat Thani –

Pierwszy prom „Blue Dolphin” na trasie Pattaya – Samui został oficjalnie uruchomiony w sobotę 10 września, mając na celu stymulowanie turystyki tajskiej po pandemii.

Prom, przewożący około 200 pojazdów, odpłynął z molo Chuksamed w dystrykcie Sattahip i dotarł wczoraj do Koh Samui w Surat Thani, wyznaczając pierwsze miejsce postoju statku na trasie.

Prom „The Blue Dolphin”, obsługiwany przez Seahorse Ferry, może pomieścić do 200 prywatnych samochodów i 586 pasażerów, łącznie 15 pokoi, podzielonych na 5 typów pokoi: Premier, Suite, First Class, Comfort i Capsule. Trasa Pattaya – Samui trwa około 13 godzin na podróż.

Poprzednio, prom rozpoczął swoją pierwszą operację na trasie z Sattahip do południowej części Songkhla 8 listopada 2021 r., po dużym opóźnieniu spowodowanym pandemią Covid-19.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ich Facebook tutaj. Pamiętaj, że regularne zaplanowane wycieczki nie są jeszcze realizowane, a ostatnia podróż była testem, ale oczekuje się, że będzie w pełni skuteczna pod koniec września. Ostateczne rezerwacje będą dokonywane przez SPcruise.com, ale strona nie jest jeszcze aktywna.

Zostaliśmy zaproszeni do zwiedzania Seahorse na początku tego roku, Obejrzyj wideo (w języku tajskim) tutaj.

Zdjęcie dzięki uprzejmości: Naewna

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

 

 

Obraz po treści postu
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.