Kierowca umiera po zderzeniu motocykla z ciężarówką w Thalang

Thalang –

  Kierowca został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak jego motocykl zderzył się z ciężarówką w dzielnicy Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku dziś rano (12 września)th) na Thep Kasattri Road w subdystrykcie Sri Soonthorn.

Ratownicy i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl na drodze. W pobliżu ratownicy znaleźli ciało niezidentyfikowanego kierowcy płci męskiej z poważnymi obrażeniami głowy, mocno krwawiącego w pobliżu złamanego kasku.

Na poboczu znaleziono czerwoną ciężarówkę. Kierowca, pan Nantaworasak Damda, lat 37, powiedział lokalnym mediom: „Motocykl unikał innego pojazdu, zanim stracił kontrolę i uderzył w moją ciężarówkę. Został wtedy niestety przejechany”.

Policja kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych możliwych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.