Podejrzany obrabował sklep spożywczy w Wichit DWUKROTNIE w ciągu trzech godzin

Wichit –

  Policja poluje na podejrzanego, który dwukrotnie w ciągu trzech godzin obrabował sklep spożywczy w Wichit.

Policja Wichit została powiadomiona o incydencie wczesnym rankiem (12 września)th) o godzinie 1:40 w sklepie spożywczym przy ulicy Sakdidet – Ao Makham Road w dzielnicy Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że przybyli na miejsce zdarzenia i sprawdzili nagrania z kamer CCTV po tym, jak pracownicy powiedzieli policji, że podejrzany użył noża, aby zmusić pracownicę do wyjęcia pieniędzy z bankomatu, za łączną kwotę 654 Bahtów. Podejrzany położył nóż na ladzie podczas zbierania pieniędzy.

Inny mężczyzna pojawił się przed zabraniem podejrzanego noża. Podejrzany i mężczyzna z personelu rozpoczęli fizyczną konfrontację. Podejrzany wziął trochę pieniędzy, zanim odjechał. Policja chwyciła nóż i kępkę włosów podejrzanego.

O 4:30 ten sam podejrzany, pozornie niezrażony wcześniejszą konfrontacją, wrócił do sklepu spożywczego, po czym ponownie obrabował kasjera nożem i odjechał z prędkością 500 bahtów.

Policja wytropiła podejrzanego i odkryła, że ​​dom podejrzanego znajduje się 400 metrów od sklepu spożywczego. Polują na podejrzanego. Podejrzany nie został jednak zidentyfikowany, ponieważ organy ścigania wciąż poszukują osoby, od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.