Funkcjonariusze organów ścigania dają właścicielom 15 dni na wyburzenie konstrukcji wkraczających na plażę w Thalang

Thalang –

Funkcjonariusze umieścili zawiadomienia z nakazem wyburzenia konstrukcji w ciągu 15 dni, które wkroczyły na tereny publiczne na plaży Lay Phang w Cherng Talay.

Zespół oficerów Phuket kierowany przez wicegubernatora Phuket Arnuparpa Roadkwan Yodrabama i dyrektora Phuket Legal Execution Officer, pana Paweena Kumarna, udał się na plażę Lay Phang wczoraj, 12 września 2022 roku.

W zawiadomieniach podano około czterech spraw, które zostały złożone w celu nakazu wyburzenia konstrukcji i budynków na terenach publicznych. Rozbiórka musi zostać zakończona do końca tego miesiąca. Jeśli nie zastosują się do rozkazu, funkcjonariusze rozbiorą budowle i obciążą właścicieli kosztami akcji.

Nakazy pojawiają się po długiej batalii prawnej między właścicielami obiektów, głównie restauracji skierowanych do turystów, a rządem. Właściciele firm podobno przyglądali się możliwościom odwołań prawnych od czasu prasy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.