AKTUALIZACJA: Biuro Edukacyjne w Phuket badające dyrektora szkoły rzekomo napaść na 8-letniego ucznia, dyrektor zaprzecza zarzutom

Phuket-

Prowincjonalne Biuro Edukacyjne w Phuket prowadzi dochodzenie w sprawie dyrektora szkoły, który rzekomo napadł na 8-letniego ucznia.

Nasze poprzednie historie:

Komendant policji prowincji Phuket, generał Sermphan Sirikong, zarządził dochodzenie w sprawie jawności oskarżenia.

Pani Patchalee Chaoponlagran, dyrektor biura edukacyjnego prowincji Phuket, powiedziała Phuket Express: „Dyrektor szkoły powiedział nam, że to nieprawda. Nie zaatakował chłopca”.
„Chłopiec jest dzieckiem specjalnym (dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i/lub niepełnosprawnością). Na co dzień nie wchodzi na zajęcia i lubi przebywać w pokojach nauczycielskich.”

„W tym dniu uczeń, o którym mowa, wszedł do pokoju dyrektora szkoły, podczas gdy dyrektor szkoły tam pracował. Grał w pokoju przez pięć minut przed wyjściem. Sala sąsiaduje z innymi pomieszczeniami, w których obecni byli pracownicy i nauczyciele. Nie słyszeli żadnego dźwięku ani krzyków z jakiegokolwiek potencjalnego ataku. Kupił trochę wody od nauczyciela w sklepie w szkole i nie było żadnych ran.” — stwierdził Patchalee.

„Jednak kontynuujemy śledztwo”. Patchalee zakończył.

Nazwisko szkoły i dyrektora zostały zatajone przez organy ścigania z Phuket do czasu dochodzenia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.