AKTUALIZACJA: Podejrzewam, że w ciągu trzech godzin obrabował sklep spożywczy w Wichit DWUKROTNIE aresztowany

Wichit –

Podejrzany, który w ciągu trzech godzin dwukrotnie obrabował udogodnienia w Wichit, został aresztowany w ciągu 16 godzin.

Nasza poprzednia historia:

Policja poluje na podejrzanego, który dwukrotnie w ciągu trzech godzin obrabował sklep spożywczy w Wichit.

Zaktualizowana historia:

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że wczoraj o 4:15 (12 września) aresztowano podejrzanego zidentyfikowanego przez policję tylko jako 31-letniego Nikhoma. Został aresztowany w domu swoich krewnych. Stawia mu zarzut kradzieży w nocy.

Nikhom podobno przyznał się policji, że nie jest zadowolony z pracowników sklepu ogólnospożywczego. Wrócił ponownie, aby się zemścić, ponieważ członek personelu walczył z nim podczas jego pierwszej próby napadu.

Nikhom najwyraźniej nie przepraszał za swoje zbrodnie i wydawał się uważać, że po raz drugi okradzenie miejsca było „właściwą” rzeczą, ponieważ zakłóciły jego pierwszą próbę napadu. Policja w Wichit nie zgodziła się z postrzeganiem sytuacji przez Nikhoma iw rezultacie Nikhom pozostaje w areszcie do czasu pojawienia się w sądzie w związku z zarzutami kradzieży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.