Podejrzany aresztowany po pięciokrotnej kradzieży telefonów komórkowych pozostawionych w motocyklach w Wichit – WIDEO

Wichit –

Podejrzany został aresztowany po tym, jak co najmniej pięć razy ukradł telefony komórkowe pozostawione w motocyklach w Wichit.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego tylko jako pan Chai, lat 49, z Nakhon Si Thammarat. Chai został oskarżony o kradzież. Odebrano mu dwa skradzione telefony komórkowe. Został aresztowany w pobliżu Chao Fah Tawan Ok Road w dzielnicy Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket.

Chai przyznał się policji, że ukradł telefony komórkowe, które znajdowały się w schowkach przed różnymi motocyklami, gdy właściciel poszedł kupić jedzenie lub załatwić szybkie sprawunki. Następnie sprzedał te skradzione telefony komórkowe.

Chai pozostaje w areszcie od czasu publikacji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.