Dwóch podejrzanych aresztowanych na wyspie Samui sprzedających kryształową metamfetaminę przez Internet

Wyspa Samui, Surat Thani –

Dwóch podejrzanych zostało aresztowanych na wyspie Samui po sprzedaży kryształowej metamfetaminy przez Internet.

Szef okręgu Samui, pan Chayaphon Intarasupa, powiedział powiązanym tajskim mediom: „Otrzymaliśmy informację, że pan Hong sprzedawał narkotyki nastolatkom w okolicy za pośrednictwem Internetu (Facebook)”.

„Funkcjonariusze przeprowadzili operację użądlenia, aby kupić worek krystalicznej metamfetaminy za 2,400 bahtów. Podejrzany, pan Settaphon lub Ohm, lat 45, dostarczył narkotyki na stacji benzynowej. Ohm przyznał, że dostarczał leki dla 36-letniego Jakkraponga lub Honga. Hong został później aresztowany w swoim domu z 34 gramami krystalicznej metamfetaminy”.

„Hong i Ohm przyznali, że kupili narkotyki od pana Bao, aby je sprzedać. Stawiają im zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem ich sprzedaży. Ohm stoi w obliczu dodatkowych zarzutów prowadzenia pojazdu pod wpływem i pozytywnych testów na obecność narkotyków”. Czajafon zakończył.

Pełne nazwiska podejrzanych nie zostały przekazane przez Chaiyaphon mediom.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.