Urzędnicy polujący na artystę graffiti, który spryskał skałę na wyspie Racha w Phuket

Phuket -

Urzędnicy polują na artystę graffiti, który malował kolorami duże skały na wyspie Racha Yai.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) został powiadomiony za pośrednictwem swojej oficjalnej strony na Facebooku o graffiti w tym tygodniu. Pojechali na wyspę Racha Yai w zatoce Lah.

Graffiti miało około 320 centymetrów długości i 185 centymetrów szerokości. Urzędnicy oczyścili graffiti na skale. Mieszkańcy w pobliżu nie mają pojęcia, kto spryskał graffiti. Jednak urzędnicy polują na artystę graffiti.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.