Patong ostrzega, że ​​fajerwerki i pływające lampiony są zabronione

Patong, Phuket –

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Gmina Patong wczoraj (14 września) ogłosiła: „Wszelkie fajerwerki lub pływające latarnie NIE są dozwolone w żadnym obszarze Patong”.

„Każde naruszenie może spowodować, że jeden zostanie uwięziony na okres do trzech lat lub ukarany grzywną do 60,000 XNUMX bahtów lub obie te rzeczy”.

Phuket Express zauważa, że ​​nie jest do końca jasne, co doprowadziło do ostrzeżenia, ale przepis ten obowiązuje od dłuższego czasu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.