Policja w Phang Nga szuka podejrzanych włamujących się do lokalnych szkół

Phangnga –

Policja w Phang Nga szuka podejrzanych, którzy włamali się do wielu szkół w dzielnicy Takua Thung.

Szef policji Thakua Thung, pułkownik Siriwat Inyim, powiedział Phuket Express: „Podejrzani włamali się w tym tygodniu do wielu szkół w Takua Thung w nocy. Wzięli laptopa z klasy pierwszej w szkole w subdystrykcie Tha Yoo i 1 bahtów w gotówce ze sprzedaży lodów ze szkoły w subdystrykcie Kalai. W okolicy jest więcej szkół, do których również włamano się”.

„Około dwóch do trzech podejrzanych zostało złapanych na nagraniach z kamer CCTV w szkołach, a my ich śledzimy. Uważamy, że to ta sama grupa podejrzanych. Więcej patrolujemy również w nocy. Siriwat zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.