AKTUALIZACJA: Policja Kathu prosi publiczność o pomoc w znalezieniu, kto porzucił zmarłe dziecko

Kathu-

Policja Kathu prosi społeczeństwo o pomoc w znalezieniu matki lub kogokolwiek, kto porzucił zmarłe dziecko w świątyni w Kathu.

Nasza poprzednia historia:

W zeszłym tygodniu pod drzewem w świątyni w Kathu znaleziono martwe noworodka.

Teraz nasza aktualizacja:

Policja Kathu dzisiaj (15 września)th) zwróciła się do społeczeństwa o pomoc w znalezieniu matki lub kogokolwiek, kto porzucił dziecko. Jeśli ktoś coś wie, zgłoś się do policji w Kathu pod numerem 076-323300 lub 0954174455.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.