Tajemniczy pocisk przebija się przez chatę w Karon

Karon –

Tajemnicza kula przebiła się przez chatę, zanim trafiła w lodówkę w Karon.

Policja Karon została powiadomiona o incydencie od właściciela obozu pracy przy Soi Patak 20 w podokręgu Karon, dystrykt Mueang Phuket dziś rano (16 września).th).

Organy ścigania dotarły do ​​szopy wykonanej z cynku, aby znaleźć kulę, która przebiła szopę, zanim uderzyła w lodówkę wewnątrz konstrukcji. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Pracownicy obozu twierdzili w The Phuket Express, że nie są świadomi żadnej kłótni, która mogłaby doprowadzić do wystrzelenia przez kogoś kuli.

Policja Karon prowadzi śledztwo w sprawie incydentu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.