Royal Thai Navy ratuje obcokrajowców po awarii jachtu w Krabi

Krabi –

Royal Thai Navy uratowała kilku obcokrajowców po tym, jak ich jacht zepsuł się na środku morza w Krabi.

Wczoraj (15 września) Royal Thai Navy w Krabi została powiadomiona o zepsutym jachcie w pobliżu wyspy Lan Ta Noi, dziesięć metrów od brzegu.

Royal Thai Navy wyruszyła na poszukiwania jachtu, co zajęło około godziny, aby znaleźć statek z miejsca, które wysłali. Na jachcie znaleziono wielu cudzoziemców czekających na pomoc. Lokalne łodzie rybackie zostały poproszone o odciągnięcie jachtu z powrotem na brzeg.

Cudzoziemcy odmówili podania swoich nazwisk i narodowości prasie i nie było od razu jasne, co poszło nie tak na jachcie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.