Bezpańskie psy złapane w pogoni za turystami i mieszkańcami Phuket

Rassada, Phuket –

Bezpańskie psy zostały złapane po tym, jak ścigały turystów i mieszkańców w pobliżu publicznego parku w Phuket City.

Miasto Phuket zostało powiadomione od mieszkańców, że wściekłe bezpańskie psy ścigają turystów i mieszkańców w pobliżu parku publicznego Toh Sae Hill w subdystrykcie Rassada, w dystrykcie Mueang Phuket.

Miasto Phuket skontaktowało się z biurem Phuket Live Stock Office. W tym tygodniu trzy wściekłe bezpańskie psy zostały złapane za pomocą zastrzyków znieczulających. Zabrano ich do schroniska dla bezpańskich psów w parku leśnym Bang Khanun w Thalang.

Według władz miasta Phuket psy nie zostały skrzywdzone.

Bezpańskie psy w Tajlandii często były tematem polaryzującym, z wieloma namiętnymi opiniami i punktami widzenia, zauważają media TPN.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.