Dwie osoby aresztowane z 3,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych z ponad 3,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket.

Zespół policji prowincji Phuket aresztował w tym tygodniu Danuphona „Da” Nueangdarę, lat 40, i Amornthepa „Mana” Plodpaia, lat 29. Oboje zostali aresztowani w ośrodku przy Don Jom Tao Road w dystrykcie Thep Kasattri w dystrykcie Thalang.

Odebrano im 3,213 pigułek metamfetaminy. Obaj stoją w obliczu zarzutów o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem ich sprzedaży.

Nie było od razu jasne, czy ci dwaj mężczyźni mieli reprezentację prawną. Nie wydali oświadczenia w sprawie zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.