42-letni mężczyzna aresztowany z ponad 2,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

42-letni mężczyzna został aresztowany z ponad 2,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket.

Zespół policji prowincji Phuket aresztował w tym tygodniu 42-letniego Kietnaronga „Kieta” Thongsombata. Został aresztowany w domu w Phuket Town.

Odebrano mu 2,016 pigułek metamfetaminy. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Jego zarzut i oświadczenia dotyczące zarzutów nie zostały natychmiast wyjaśnione, a Kiet nie rozmawiał z prasą.

W międzyczasie dwóch mężczyzn zostało aresztowanych z ponad 3,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.