Kierowca unika obrażeń po zderzeniu z krową w Kathu

Katu –

Niezidentyfikowany kierowca płci męskiej uniknął obrażeń po tym, jak jego samochód zderzył się z krową w Kathu.

Policja Kathu została powiadomiona o wypadku w nocy w ten weekend na Phra Phuket Kaew Road w pobliżu stacji benzynowej.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony samochód na drodze. Niezidentyfikowany kierowca płci męskiej, który nie odniósł obrażeń, powiedział policji w Kathu, że przez drogę przechodzi grupa krów. Nie był w stanie zatrzymać się na czas i wpadł na jedno z bydła, które wydawało się nie ranne, i zszedł z drogi wraz z resztą stada.

Jednak policja w Kathu kontynuuje śledztwo, aby znaleźć właścicieli krowy, a także sprawdzić stan zdrowia zwierzęcia. Nie było jasne, dlaczego krowy miały pozornie swobodne poruszanie się po drodze.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.