Para aresztowana ze 199 tabletkami metamfetaminy w Wichit

Wichit-

Para została aresztowana z 199 pigułkami metamfetaminy w Wichit.

Policja Wichit poinformowała, że ​​aresztowała 43-letniego Abdulloha 'Yoab' i 45-letnią Kantimę 'Pan Cake' w poddystrykcie Wichit, w dzielnicy Muang Phuket.

Odebrano im 199 tabletek metamfetaminy. Zostali zabrani na posterunek policji w Wichit, gdzie zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Nie było od razu jasne, czy podejrzani mieli reprezentację prawną, czy też złożyli oficjalną skargę. Żaden z nich nie rozmawiał z powiązanymi tajlandzkimi mediami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.