Czterech cudzoziemców rannych po wypadku samochodowym w Chalong

Chalong –

Czterech obcokrajowców odniosło w większości drobne obrażenia, choć jeden odniósł poważniejsze rany po tym, jak prowadzony przez grupę samochód typu buggy (rodzaj gokarta) zderzył się z słupem energetycznym w Chalong.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku wczoraj po południu (18 września)th) w pobliżu parku tygrysów przy wejściu na drogę do Wielkiego Buddy (Wzgórze Nakkerd).

Ekipy ratunkowe przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć czterech obcokrajowców, którzy odnieśli obrażenia w samochodzie typu buggy w pobliżu uszkodzonego słupa energetycznego. Jeden z nich doznał poważnych obrażeń. Ta osoba została zabrana do szpitala w Chalong.

Grupa, która była podobno turystami z Bliskiego Wschodu, wyraźnie zażądała, aby ich identyfikacja została utajniona mediom. Turyści również nie wyjaśnili, jak doszło do wypadku, ani nie rozmawiali bezpośrednio z prasą.

Organy ścigania Chalong podobno przyglądają się bliżej przyczynie awarii i przyczynom wykorzystania buggy w tym konkretnym obszarze, który również był nieznany. Nie podjęto decyzji, czy zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty prawne w związku z katastrofą lub ewentualną rekompensatą finansową za szkody, zgodnie z informacjami prasowymi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.