W tym miesiącu rozpocznie się coroczny festiwal wegetariański w Phang Nga

FOTO: Sanktuarium Mae Ma Jor Po

Phangnga –

Coroczny festiwal wegetariański w Phang Nga rozpocznie się w tym miesiącu przez dziewięć dni.

Pracownicy sprzątają wiele chińskich świątyń w mieście Phang Nga, aby przygotować się do corocznego festiwalu wegetariańskiego w Phang Nga, który odbędzie się od 26 wrześniath do października 4th.

Natomiast uroczystość będąca symbolem początku festiwalu rozpocznie się 5 września o godzinie 00:25th. Darmowe wegetariańskie jedzenie będzie gotowane w świątyniach dla ludzi podczas dziewięciodniowego festiwalu.

Tymczasem w Od 26 września odbędzie się coroczny festiwal wegetariański w Phuketth do października 4th także.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.