Największe historie Phuket z ostatniego tygodnia: okradziono sklep spożywczy, aresztowano złodziei łodzi i nie tylko

Witam, Czytelnicy i zwolennicy Phuket Express!

Poniżej znajduje się nasza cotygodniowa funkcja, w której przedstawiamy najważniejsze lokalne historie w naszej okolicy Phuket z zeszłego tygodnia. Liczba historii różni się z tygodnia na tydzień.

Są one wybierane i nadzorowane przez nasz zespół redakcyjny i mają na celu umożliwienie naszym czytelnikom szybkiego „nadrobienia” ważnych historii, które mogli przegapić. Codziennie publikujemy wiele historii i łatwo pogubić się w ważnych wydarzeniach czy zmianach w naszej okolicy. W osobnym artykule robimy podsumowania krajowe, to tylko najlepsze lokalne historie w prowincji Phuket.

Nie są one w określonej kolejności ważności, ale z grubsza w kolejności publikacji. Są to dni od poniedziałku 12 września 2022 r. do niedzieli 18 września 2022 r.

Zacznijmy i zobaczmy, jakie były najpopularniejsze lokalne historie!

  1. Policja poluje na podejrzanego, który dwukrotnie w ciągu trzech godzin obrabował sklep spożywczy w Wichit. Policja wytropiła podejrzanego i odkryła, że ​​dom podejrzanego znajduje się 400 metrów od sklepu spożywczego.

Podejrzany, który w ciągu trzech godzin dwukrotnie obrabował udogodnienia w Wichit, został aresztowany w ciągu 16 godzin.

Podejrzany został zidentyfikowany przez policję tylko jako Pan Nikhom, lat 31. Został aresztowany w domu swoich krewnych. Stawia mu zarzut kradzieży w nocy.

2. Podejrzany został aresztowany po tym, jak co najmniej pięć razy ukradł telefony komórkowe pozostawione w motocyklach w Wichit.

Podejrzany przyznał się policji, że ukradł telefony komórkowe, które znajdowały się w schowkach przed różnymi motocyklami, gdy właściciel poszedł kupić jedzenie lub załatwić szybkie sprawunki.

3. Urzędnicy polują na artystę graffiti, który malował kolorami duże skały na wyspie Racha Yai.

Graffiti miało około 320 centymetrów długości i 185 centymetrów szerokości. Urzędnicy oczyścili graffiti na skale.

4. Zagraniczny motocyklista został sfotografowany przez kamerę, gdy jeździł na tylnym kole na głównej drodze w Phuket.

Grupa zagranicznych motocyklistów jechała drogą Thep Kasattri w subdystrykcie Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket. Jeden z nich został sfotografowany przez kamerę podczas jazdy na tylnym kole.

5. Policja morska w Phuket aresztowała uzbrojoną parę, która rzekomo kradła z łodzi na molo w Phuket.

Podejrzani zostali zabrani na posterunek policji w Phuket. Postawiono im zarzuty nocnego najazdu na molo, kradzieży łodzi, nielegalnego posiadania broni palnej i publicznego noszenia broni bez pozwolenia.

To wszystko na ten tydzień, jak zawsze dziękuję za wsparcie!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.