Szwedzki pieszy ginie po potrąceniu przez samochód podczas przechodzenia przez jezdnię w Phang Nga

ZDJĘCIE: Ratunek KHao Lak

Phangnga –

Szwedzki pieszy zmarł po tym, jak został potrącony przez samochód podczas przechodzenia przez jezdnię w Phang Nga.

Ratownicy zostali powiadomieni o incydencie o godzinie 10:00 zeszłej nocy (18 września)th) na Phet Kasem Road w dzielnicy Kuek Kak, dystrykt Takua Pa.

Pierwsi ratownicy przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mocno uszkodzony samochód na drodze. Niezraniony kierowca sedana, zidentyfikowany tylko jako 26-letni Paramet, czekał na miejscu zdarzenia na służby porządkowe i ratownicze i został opisany jako początkowo współpracujący z policją.

W pobliżu ekipy ratownicze znalazły rannego mężczyznę, którego później zidentyfikowano jako obywatela Szwecji. Odniósł poważne obrażenia, a później został uznany za zmarłego w miejscowym szpitalu. (Phuket Express wstrzymuje swoje nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny.

Pobliskie nagrania z monitoringu, sprawdzone przez organy ścigania, pokazały, że Szwed przechodził przez jezdnię, gdy Paramet jadący białym sedanem wpadł na niego.

Policja Khao Lak powiedziała, że ​​kierowca Paramet jest oskarżony o lekkomyślną jazdę powodującą śmierć. Paramet został aresztowany na miejscu wypadku, ale nie rozmawiał z mediami w celu omówienia swojej interpretacji wydarzeń i tego, co się stało.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.