Urzędnicy z Phuket sprawdzają miejsca rozrywki w Chalong i Rawai, aby upewnić się, że przestrzegają one zasad

Muang Phuket –

Urzędnicy z Phuket skontrolowali miejsca rozrywki w Chalong i Rawai, aby upewnić się, że przestrzegają one zasad i przepisów dotyczących miejsc rozrywki.

Zespół urzędników z Biura Okręgowego w Phuket kierowany przez dyrektora administracyjnego Mueang Phuket, pana Danai Jaikanga, skontrolował wiele obiektów rozrywkowych w podokręgu Chalong i Rawai.

Pan Danai powiedział Phuket Express: „Inspekcja miała na celu upewnienie się, że miejsca rozrywki przestrzegają zasad dotyczących miejsc rozrywki, takich jak legalne godziny zamknięcia, zakaz zezwalania klientom poniżej dwudziestego roku życia i legalny czas sprzedaży alkoholu. Większość z nich przestrzegała pomiarów zdrowia publicznego i innych zasad dotyczących miejsc rozrywki”.

TPN zwraca uwagę, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy nastąpił wzrost liczby kontroli obiektów rozrywkowych, oba z powodów związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym po tragicznym pożarze klubu w Sattahip w Chonburi, który pochłonął 23 życia i skarg na hałas.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.