Rosyjski motocyklista ginie po zderzeniu z minivanem w Karon

ZDJĘCIE: Pen Pak Pen Siang

Karon –

Rosyjski motocyklista został później uznany za zmarłego po tym, jak zderzył się swoim motocyklem z minivanem w Karon.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku dziś po południu (20 września)th) na Karon – Patong Road w Karon.

Pierwsze zespoły reagowania przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl i uszkodzony minivan na zakręcie drogi Karon. W pobliżu zespoły znalazły na drodze Rosjanina, który doznał poważnych obrażeń. Krwawił mocno z głowy i był nieprzytomny. Został przewieziony do miejscowego szpitala, ale później uznano go za zmarłego.

Nazwisko i wiek Rosjanina nie zostały ujawnione prasie przez służby ratownicze.

Świadkowie powiedzieli The Phuket Express, że rosyjski motocyklista stracił kontrolę na zakręcie, zanim uderzył w minivana. Jednak policja kontynuuje śledztwo.

Pasażerowie i kierowca minivana nie odnieśli obrażeń, chociaż nie zostali zidentyfikowani i odmówili rozmowy z prasą.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.