Klip wideo, w którym kierowcy minivanów kłócą się, rzekomo o zagranicznych turystów, w Phuket, staje się wirusowe w mediach społecznościowych

Phuket -

Wideoklip przedstawiający kierowców minivanów walczących, podczas gdy zagraniczni turyści oglądali ich w słynnym sklepie z pamiątkami w Phuket, stał się popularny w mediach społecznościowych.

Szef policji w Thalang, pułkownik Pisit Chuenpetch, powiedział dziś (20 września) Phuket Express: „Incydent miał miejsce przed słynnym sklepem z pamiątkami na Thep Kasattri Road w kierunku północnym w Thalang”.

„Kierowcy minivanów czekali na zagranicznych turystów podczas zakupów w sklepie. Obie strony były rozczarowane pewnymi kwestiami, podobno kto będzie przewoził turystów, zanim przystąpili do walki. Jeden z kierowców odniósł kilka obrażeń. Poszedł do szpitala, zanim złożył oficjalny raport na policję”. zauważył pułkownik Pisit.

Szef transportu lądowego w Phuket, pan Atcha Buajan, powiedział Phuket Express: „Zostaliśmy powiadomieni o incydencie. Prowadzimy dochodzenie, aby dowiedzieć się, co się stało, aby podjąć dalsze działania prawne.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.