AKTUALIZACJA: Podejrzany, który włamał się do szkół w Phang Nga, poddaje się

Phang Nga-

Jeden z kilku podejrzanych, którzy włamali się do wielu szkół w Phang Nga, poddał się, podczas gdy inni wciąż uciekają.

Nasza poprzednia historia:

Policja w Phang Nga szuka podejrzanych, którzy włamali się do wielu szkół w dzielnicy Takua Thung.

Policja Takua Pa donosi, że jeden z podejrzanych, zidentyfikowany tylko imieniem pana Sarayuta, poddał się po wydaniu nakazu aresztowania.

Policja znalazła wiele skradzionych przedmiotów, w tym tablety i laptopy, w jego domu w dzielnicy Khok Kloi w Phang Nga. Podejrzany przyznał się do policji, że jego przyjaciele wciąż są w biegu, których wymienił jedynie jako pan Seehanart, pan Sutthiboon i pan Surasak. Według Sarayuta włamali się w sumie do pięciu szkół. Niektóre skradzione przedmioty zostały sprzedane do sklepów z używanymi rzeczami oraz przez Internet.

Policja poluje na innych podejrzanych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.