Phuket wygeneruje 3.4 miliarda bahtów podczas festiwalu wegetariańskiego, mówi Phuket Tourism Authority

Phuket -

Oddział TAT Phuket spodziewa się powitać 200,000 3.4 turystów, którzy wygenerują XNUMX miliarda bahtów podczas festiwalu wegetariańskiego.

Oficjalnie ogłoszono coroczny festiwal wegetariański w Phuket, który odbędzie się przez dziewięć dni od 26 wrześniath do października 4th.

Dyrektor Phuket Tourism Authority of Thailand (Phuket TAT), pani Nantasiri Ronnasiri, powiedziała Phuket Express: „Oczekujemy około 100,000 80,000 turystów z Tajlandii i 200,000 XNUMX turystów zagranicznych, którzy odwiedzą Phuket podczas nadchodzącego festiwalu wegetariańskiego. Średnia liczba to XNUMX XNUMX turystów.”

„W ciągu dziewięciu dni festiwalu do Phuket przyleci 900 lotów krajowych i 500 lotów międzynarodowych. To wygeneruje około 3.4 miliarda bahtów”. - zakończył Nantasiri.

Szacunki obejmują hotel, transport, podróż i wszystkie inne koszty związane z wyspą podczas festiwalu, według TAT. W tym roku będzie to pierwszy w pełni wegetariański festiwal bez zamknięć granic i poważnych ograniczeń Covid19 od 2019 r. z powodu pandemii.

W rezultacie działania odwołane lub stonowane w ciągu ostatnich dwóch lat, takie jak parady, tańce uliczne, festiwale kulinarne otwarte dla publiczności, ceremonie i imprezy na dużą skalę, i wiele innych będzie powracać, a władze miały nadzieję, że przyciągną one duże rzesze turystów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.