Niezidentyfikowany motocyklista ginie po zderzeniu z ciężarówką z przyczepą w Phuket

Phuket -

Niezidentyfikowany motocyklista został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia po tym, jak wcześnie rano (22 września) rozbił swój motocykl na zaparkowanej ciężarówce z przyczepą w Rassada.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku około godziny 2:00 nad ranem na Bypass Road w pobliżu stacji benzynowej w subdystrykcie Rassada w dzielnicy Mueang Phuket.

Ekipy ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia i znalazły na poboczu zaparkowaną ciężarówkę z przyczepą. Uszkodzony motocykl znaleziono z tyłu ciężarówki. Kierowca motocykla został uznany za zmarłego na miejscu zdarzenia, ale nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów tożsamości. Jego ciało zostało przewiezione do szpitala Vachira Phuket w celu identyfikacji.

Policja kontynuuje śledztwo, aby znaleźć przyczynę wypadku i zidentyfikować kierowcę.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.