32-letni mężczyzna aresztowany z 70 tabletkami metamfetaminy w Phuket

Phuket -

32-letni mężczyzna został aresztowany z 70 tabletkami metamfetaminy w Phuket.

Zespół policji prowincji Phuket aresztował w tym tygodniu 32-letniego Worakorna „Joe” Prateepa Na Thalanga. Został on aresztowany w ośrodku przy Don Jom Tao Road w dystrykcie Thep Kasattri w dystrykcie Thalang.

Zabrano mu 70 tabletek metamfetaminy. Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Tymczasem trzech mężczyzn zostało aresztowanych w zeszłym tygodniu z dużą ilością pigułek metamfetaminy.

Dwie osoby aresztowane z 3,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket

42-letni mężczyzna aresztowany z ponad 2,000 pigułkami metamfetaminy w Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.