Prowincje Phuket i Andaman są kandydatami do organizacji 33. Igrzysk SEA

Phuket -

Prowincje Phuket i Andaman są kandydatami do organizacji 33. Igrzysk SEA w ciągu najbliższych trzech lat (2025).

Komisja Sportu odwiedziła Phuket na początku tego tygodnia po tym, jak prowincje Phuket i Andaman zostały wybrane jako kandydaci na organizację 33. Igrzysk SEA

Komisja Sportu proponuje wybór stadionów sportowych, które mają ponad 20,000 tys. miejsc dla widzów. Phuket proponuje stadion Surakul w mieście Phuket.

Gubernator Phuket Narong Woonciew powiedział Phuket Express: „Jeżeli prowincje Phuket i Andaman zostaną wybrane jako gospodarze 33. Igrzysk SEA, będzie to dobra okazja, aby wesprzeć Phuket jako „miasto sportu”, a także wesprzeć turystykę sportową”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.