Biuro handlowe w Phuket zapewnia, że ​​stoiska z jedzeniem wegetariańskim i restauracje w przejrzysty sposób pokazują ceny żywności

Phuket -

Biuro Handlowe w Phuket skontrolowało stoiska z wegetariańską żywnością i restauracje, aby upewnić się, że ceny żywności są wyświetlane w przejrzysty sposób przed oczekiwanym festiwalem wegetariańskim. Karą za brak jasnych cen żywności jest grzywna do 10,000 XNUMX bahtów.

Inspekcja dzisiaj (23 wrześniard) był na Ranong Road w pobliżu świątyni Jui Tui w mieście Phuket, w której znajduje się ponad 100 straganów i restauracji. Istnieje wiele wegetariańskich straganów i restauracji, które zaczęły sprzedawać wegetariańskie jedzenie przed rozpoczęciem dziewięciodniowego festiwalu wegetariańskiego 26 wrześniath.

Oficjalnie ogłoszono coroczny festiwal wegetariański w Phuket, który odbędzie się przez dziewięć dni od 26 wrześniath do października 4th.

Pani Woranit Apiratjirawong, dyrektor biura handlowego w Phuket, powiedziała Phuket Express: „Upewniamy się, że sprzedawcy żywności pokazują ceny żywności i nie wykorzystują klientów do podnoszenia cen wegetariańskich podczas festiwalu wegetariańskiego. Każdy sprzedawca żywności, który nie pokaże ceny żywności, zostanie ukarany grzywną do 10,000 XNUMX bahtów”.

Więcej informacji:

Ceny warzyw w Phuket stopniowo rosły przed rozpoczęciem festiwalu wegetariańskiego.

Oddział TAT Phuket spodziewa się powitać 200,000 3.4 turystów, którzy wygenerują XNUMX miliarda bahtów podczas festiwalu wegetariańskiego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.