Phuket spodziewa się 10,000 200 więcej koreańskich turystów generujących ponad XNUMX milionów bahtów po roadshow w Korei

Phuket -

Według odpowiednich urzędników Phuket spodziewa się 10,000 200 więcej koreańskich turystów, którzy zarobią ponad XNUMX milionów bahtów po niedawnym roadshow w Korei.

Wiceprezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Arnuparb Wechwanichsanong, powiedział Phuket Express: „PPAO i Stowarzyszenie Turystyczne Phuket pojechały na imprezę marketingową dotyczącą turystyki objazdowej w Seulu i Busan w Korei od 20 września.th do września 21st, 2022 r.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego roadshow, ponieważ wielu koreańskich operatorów turystycznych jest zainteresowanych Phuket. Od teraz do końca tego roku co najmniej 10,000 200 koreańskich turystów będzie odwiedzać Phuket, co wygeneruje co najmniej XNUMX milionów bahtów” – dodał Arnuparb.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.