Phuket spodziewa się 10,000 200 więcej koreańskich turystów generujących ponad XNUMX milionów bahtów po roadshow w Korei

Phuket -

Według odpowiednich urzędników Phuket spodziewa się 10,000 200 więcej koreańskich turystów, którzy zarobią ponad XNUMX milionów bahtów po niedawnym roadshow w Korei.

Wiceprezes Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO), pan Arnuparb Wechwanichsanong, powiedział Phuket Express: „PPAO i Stowarzyszenie Turystyczne Phuket pojechały na imprezę marketingową dotyczącą turystyki objazdowej w Seulu i Busan w Korei od 20 września.th do września 21st, 2022 r.”

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego roadshow, ponieważ wielu koreańskich operatorów turystycznych jest zainteresowanych Phuket. Od teraz do końca tego roku co najmniej 10,000 200 koreańskich turystów będzie odwiedzać Phuket, co wygeneruje co najmniej XNUMX milionów bahtów” – dodał Arnuparb.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.