Trzech zagranicznych turystów uratowanych po utknięciu w nurcie zrywającym w pobliżu plaży Patong

ZDJĘCIE: Ratownik Patong

Patong –

Trzy turystki z zagranicy zostały uratowane po tym, jak nocą utknęły w prądzie rozrywającym w pobliżu plaży Patong.

Patong Lifeguards zgłosili zeszłej nocy (23 września)rd) około godziny 8:00 widziano trzy zagraniczne turystki wzywające pomocy w morzu w pobliżu plaży Patong. To było bardzo szczęśliwe, że na plaży było jeszcze kilku operatorów skuterów wodnych i ratowników. Trzej zagraniczni turyści zostali bezpiecznie zabrani z powrotem na plażę skuterem wodnym.

Ratownicy Patong ostrzegają turystów, aby nocą nie wchodzili do morza.

Nazwiska i narodowości zagranicznych turystów nie zostały ujawnione przez ratowników Patong, ale powiedzieli, że wszystkie trzy kobiety są niezwykle wdzięczne za wsparcie i pomoc.

Wraz ze wzrostem turystyki w Tajlandii po postępującej deeskalacji incydentów związanych z pandemią Covid-19 z udziałem turystów i wzburzonego morza ogólnie wzrasta. Ratownicy konsekwentnie doradzają turystom, aby zwracali uwagę na flagi i warunki pogodowe i nie pływali w nocy, gdy personel nie ma służby.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.